Vraťte své podlaze původní vzhled

Dřevěná masivní podlaha je z dlouhodobého hlediska tou nejlevnější podlahovou krytinou a to nejen díky své trvanlivosti a nadčasovém vzhledu, ale především proto, že masivní dřevěnou podlahu je možné po čase zrenovovat a uvést ji v zásadě do původního stavu v jakém se nacházela, když byla zhotovena nová.

Jak dalece se bude zrenovovaná podlaha podobat svému původnímu stavu, do jisté míry, také záleží i na uživateli, jakou podlaze věnuje péči a zda se pro renovaci rozhodne ve správný čas.

Existuje více technologií pomocí kterých lze vrátit Vaši dřevěnou masivní podlahu do původního stavu. Záleží na tom, jakým způsobem byla zhotovena a jaká byla na dřevěné podlaze provedena povrchová úprava a jak moc je podlaha poškozená a nebo zanedbaná.

Bez povrchové úpravy by renovace dřevěné podlahy neměla smysl, povrchová úprava chrání dřevěnou podlahu před poškozením, dává jí osobitý charakter a vzhled. V dnešní době je na trhu celá řada přípravků pro zhotovení finálního povrchu dřevěných podlah, liší se svým určením pro jednotlivé typy prostor, jejich odolností na zatěžování provozem v místnosti a požadavky na estetický vzhled podlahy.

Existují přípravky které mohou zvýraznit kresbu dřeva, opticky sjednotit již velmi poškozenou dřevěnou podlahu, mohou podlahu zesvětlit a nebo naopak ztmavit a nebo dát dřevěné podlaze naprosto atypickou barvu či vzhled.

Naši zákazníci od nás vždy obdrží odpovídající profesionální čistící prostředek na dřevěnou podlahu dle zvolené povrchové úpravy a návod na údržbu dřevěných podlah, kde je uvedena technologie a použité materiály na povrchovou úpravu, tyto informace předložíte pracovníkům, kteří budou provádět v budoucnu další renovaci Vaší dřevěné podlahy, pokud to bude vzhledem k technologii renovace vhodné.